Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Erocke price

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 6
Godina : 34
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 26.01.2008

Erocke price Empty
PočaljiNaslov: Erocke price   Erocke price Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 4:59 am

Bastovan

ON: Izvolite gospodjo, rekli su mi da ste me zvali.

ONA: Da, zvala sam te. Da li si zavrsio poslove koje sam ti rekla da uradis?

ON: Da gospodjo, zavrsio sam.Upravo sam krenuo da se istusiram.

ONA: Fino, pa kada si vec ovde, skini se i istusiraj u mom kupatilu.

ON: Nemoj te gospodjo.

ONA: Zasto si tako stidljiv? Hajde, kreni za mnom, pokazacu ti gde je kupatilo i necu da cujem nikakvo "ali", smatraj ovo mojim naredjenjem

ON: U redu, gospodjo.

ONA: Pa,pocni sa svlacenjem,j a cu ti do tada pripremiti peskir i bade mantil mog supruga.

ON: Ali gospodjo, nema potrebe

ONA: Nemoj da se bunis! Recimo da je ovo moj nacin da ti se zahvalim na dobro uradjenom poslu. Sta je, zasto si sad stao,n ije valjda da ti je neprijatno? Nemoj mi reci samo da se nikada nisi skidao ispred zene!

ON: Neee, ovajj, mislim...

ONA: Nema ti sta da mislis.Evo, da ti olaksam, skinucu se i ja ispred tebe. Zamisli da smo na plazi.

ON: Uhh.., ne mogu da verujem

ONA: Samo se opusti, dragi moj, i zatvori usta, sta si tako zinuo? .Da li ti se svidja ono sto vidis?

ON: Veoma gospodjo,veoma. Ne mogu da verujem da stojite goli ispred mene

ONA: Onda bi ti bilo bolje da poverujes. Pogledaj moje sise, vidi ih kako su se nadule, brus im i ne treba. Svidjaju li ti se moje noge, a ovo izmedju nogu..., a?

ON: Prosto ne znam sta da kazem.

ONA: Nemoj nista ni da kazes,vec skini te gace sto su ti ostale na tebi,taa-koo.A sad uskaci pod tus i ja cu sa tobom, kad sam se vec skinula, steta je da propustim priliku.Mmmmm, voda je bas prijatna, uhh,predivno je. Hoces li biti ljubazan da mi nasapunjas ledja ,ako si vec zavrsio sa svojim?

ON: Hocu, kako da ne, gospodjo

ONA: Mmmm, imas tako nezne ruke za nekoga ko radi bastovanske poslove.

ON: Pa, cvece je nezno, kao zene.

ONA: Lepo si to rekao. Samo,mene interesuje, sta to mene dirka po guzi svaki put kada mi se primaknes da mi istrljas ledja? Moracu da se okrenem, da proverim. Oooooo,pa tebi se digao kurac, ne mogu da verujem, kako je veliki

ON: Ja se stvarno izvinjavam, nije mi bila namera, ali znate kako, ova situacija, vi goli, sve too...

ONA: Nemoj da se izvinjavas. Sve ovo mi je bila namera od samog pocetka.Voov, ne mogu da odvojim oci od tvoje kurcine, kako ti je veliki. Mora da si kao mali mnogo drkao, dok si krisom gledao gole zene..Sad cu da cucnem i da ti ga popusim, a posle ces ti meni da olizes picku.

ON: Pocni onda, ja samo sto nisam svrsio, gledajuci tvoju picku. Svaki put, kada mi je glavic dodirnuo tvoje dupe, imao sam osecaj da ce eksplodirati.

ONA: Mili moj ,pa ti si tako napet. Odmah ce tvoja gospodja da ti popusi tvoju kurcinu. Ohhh, mmmm, sto volim da pusim ovakve kurceve, volim kada me jaja lupkaju po bradi, dok sisam glavic. Uhvati me za kosu i nabij moju glavu na tvoj kurac. Aghhhhh...

ON: Ahhhh,svrsicu...

ONA: Nemoj jos, jebacu moj.Hajde sad, naguzicu se, a ti pocni da mi lizes picku.Tooo,ahhh,uuu, kako ti je dobar jezik, pogadja tamo gde treba.

ON: Mmmmm, kako imate socnu picku, kako vam je samo uska.Volite li kad vam radim ovo sa klitorisom, aaaa?

ONA: Aaaaahhhh,samo nastavi,poludecuuu

ON: Gospodjo, picka vam je bas uska, sta ce tek da bude kada vam budem uterao moj kurac, mmmm, volim da lizem vase sluzave sokove koji vam cure iz picke

ONA: Dosta si me lizao, ne mogu da izdrzim vise.Postoji samo jedan nacin da proverim da li moja gospodska pickica moze da primi tog tvog glavatog monstruma medju nogama. Sedi na vece solju, a ja cu te opkoraciti i polako ce nataci na tvoj glavic.

ON: Kako vi kazete, gospodjo.

ONA :Aaaaa,evo nabijam se polako,aaaaa, ne mogu da verujem,veci je nego sto sam mislila, razvali ces mi picku, prostacino jedna seljacka,ahhhh. Osecam ga kako mi je dosao skroz do materice,oooo, pa ovo je predivno, ahhhh

ON: Ahhh, kako ste uski, kako vam je picka duboka, skaci te samo, jasi te me, ja sam vas pastuv, ja sam vas zdrebac koji vas prcaa!

ONA: Ah-ah-ah-ah-, jooj, tooo, drmaj me, razvali me, probij me skroz, daaa, uzmi moje bradavice, grizi ih dok me jebes, takooo, sisaj ih, kako sto si nekad mami, ahhhh ..

ON: Mmmmm .uhhh, primi moju kurcinuu

ONA: Toooo, pastuvu mojj, osecam tvoj kurac duboko u sebi, ahhh, kako me dobro prcas, nabij mi ga jos, ahhhhh, rascereci me ovde.Osecas li kako mi se picketina grci?Uhvati me za moje jedre polulopte, za moje guzove, rasiri ih, takooo, a sad mi ga nabij u bulju. Aaaaaaaaaaaaa ubices me , zivotinjoo, aghhhh, svrsavam po milioniti put, tooooo, napuni me, daj mi tvoj beli slag, napuni mi moju bulju, ahhhhhh

ON: Evo ti gaaaaa, ahhhhh, svrsavam, oooooghhhhhhhh, evo ti jos i jos aghhhh

ONA: Mili moj, ovako se u zivotu nikad nisam pojebala, ne mogu da verujem da postoji kurac kao tvoj. Samo da znas da si dobio od danas jos jedno zaduzenje, a to je da me redovno ovako tucas, svaki put kad moj muz nije tu. Ali o ovom nikom ni reci, jesi li razumeo?

ON: Apsolutno gospodjo, vasa zelja za mene je zapovest.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djkissy.piczo.com
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 6
Godina : 34
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 26.01.2008

Erocke price Empty
PočaljiNaslov: DODJI ZADOVOLJI ME   Erocke price Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 5:00 am

DODJI ZADOVOLJI ME

Mmmm,hvala ti mili moj,uvek se iznova obradujem tvom pozivu,tvom nacinu na koji me jebes. Obozavam kako to radis,ali nemoj me pustiti da ovoliko cekam,nazovi me cesce.Hocu da zajedno drkamo,da se gledamo u oci,da mirises moju picku,da je njusis i onda da me jebes.Hajde,gde si ti do sada,cekam te tako dugo da me jebes, gledaj kakva mi je picka,hajde,skini pantalone, zelis da ti ga popusim,mmmm,da popusim tu tvoju tvoju kurcinu,koju tako jako drkas.Hoces da cekam,vidis li kako su mi se usmine razdvojile,kako mi picka ispustasokove,uhhh,kako ja volim dobru kurcinu,kurcinu kao tu tvoju.Znam da ga sad drkas,znam da zustro prevlacis kozicu preko glavica,mmm,kako bi ti ga sisala sad sa uzivanjem,znam da obozavas da ti sisam kurac,da lizem onaj slatki sokic sto ti se pojavi na rupici tvog jabucastog glavica,kad ti se ukruti,kada pocnes da drkas.Uh,sad cu da izbacim moje sise iz brusa,hocu da ih gnjecis ,da ih milujes.Uhhh,kako mi se tresu sise,moje velike bele sise,oble ,sa velikim bradavicama.Dodji,zabij mi tu kurcinu u usta,zacepi me ,muskarcino moja.Volis miris mog znoja,volis da stavis tvoje dlakave ruke na moju oblu belu guzicu, stavi ih, razdvoj mi tvojim muskim rukama guzove,i zabij mi prst u cmar. Ti si jedna tvrda,prljava kurcina,jedan zestoki muskarac, Zelis me, zelis da me naguzis preko prozora,da me jebes,da mi ne das da disem. Gledaj moje sise kako se tresu dok hodam, gledaj moje guzove kako se trljaju jedan o drugi dok koracam.Volis da gledas moju picku,koja se odslikava ispod usko pripijenih pantalona. Hajde, izudaraj me po guzi, tucaj me svojim kurcem, zabij mi grubo prste u usta,da ti ih sisam,dok me ti nabijas na kurac,na svoj jarbol. Mazi me sad po mojoj pickici,razdvajaj njene usmine,diraj moj otvrdli klitoris. Naredi mi da siroko rasirim noge,razdvojim nabubrele usmine,bezobrazno izbacim sise napolje iz brushaltera. Drkaj gad ok me gledas! Zabij mi svoju kurcinu,zabij mi ga do kraja. Podigni grubo moje noge na tvoja ramena, gnjeci mi kukove,dok mi nabijas kurcinu do jaja.Hajde,poljubi me u usta,zabij mi tvoju jezicinu skroz u grlo,hocu da sisam tvoj jezik,dok moja picka sisa tvoj kurac. Volis da me pokoris, da me jebes kao divljak! Daaaaaaa. Zabij mi kurcinu tako jako tako duboko da ne mogu da disem. Tretiraj me kao kucku, budi grub prema meni, kao kucku, guzi me, prcaj me, cereci me, rasturi me, daaaa! Izvadi ga, pa ga svom snagom ponovo zari u moju pozeljnu picku. Aaaahhh,nabij mii prst u cmar, oseti kako je uzak. Toooo! Tooooooo! Tvoj bi ga kurac razvalio. Pojebi me u cmar, mmmm.Ti si bas onakav,kakav meni treba.Olizi moje jedro belo kruskoliko dupe, tako gnjeci mi guzove,gnjeci ih, jace, jace, daaa! Daj mi da ti ti sisam i lizem kurac,dok ti meni ljubis picku,dok mi zabijas jezik u rupu. Uzivaj dok ti ga tako socno pisim,ovog momenta,dok ga drkas, daj mi da ti lizem tvoja runjava jaja,da ti idem vrhom jezika od tvog cmara,preko jaja do korena i na kraju,do tvog glavica. Steji, vristi, stipaj moje grudi, dok ti ga socno dudlam,dok ga proturam po ustima,dok se igram vrhom jezika sa njim. Dok svrsavam, posrci sok iz moje picketine. Da, daaaaaaaaaaaaaa! Srci, daaaaaaaa! Nabi u mene tu tvoju kvrgavu kurcinu,ubrzaj ritam, da, to, to,da. Sada slobodno svrsi! Daaa! Poprskaj me svojom gustom belom spermom po licu, da, da, daaa.

Hocu od sada samo ti da me jebes,mili moj,sa tako divnim glasom,i predivnom,ogromnom kurcinom,koji je kao skrojen za moju picku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djkissy.piczo.com
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 6
Godina : 34
Lokacija : Paracin
Datum upisa : 26.01.2008

Erocke price Empty
PočaljiNaslov: Kod lekara   Erocke price Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 5:01 am

Kod lekara

(kucanje na vratima, cuje se brava)

ONA: Dobar dan doktore,dosla sam da se pregledam

ON: Samo izvolite,molim vas lezite i pripremite se za pregled

ONA: Evo,spremila sam se

ON:U redu,kako se osecate,da li vam je bolje od proslog pregleda?

ONA:Da doktore,sad je sve u redu,samo osecam cudne zmarce u predelu

donjeg stomaka i grudi su mi postale jako osetljive.

ON:Sad cu da vas pregledam, da vas malo opipam, a vi mi recite da li nesto osecate I sta osecate ispod mojih ruku!

ONA: Da,uh,osecam toplinu po celom telu,aaah molim vas doktore

nastavite,sta mi to radite?

ON: Budite dobra devojcica I dobicete koliko god zelite. Ja vas samo mazim po vasoj vagini, tako ste zgodni,ne mogu da

odolim,ja se izvinjavam ako vam smeta?!

ONA: Ma nemojte da se izvinjavate,obozavam to sto mi radite,samo

navalite,vec odavno sam primetila kako me posmatrate kad dodjem na pregled.Kako gledate moje sise,kako piljite u moje medjunozje I zadnjicu.

ON: Znaci tako, sve ste primetili? Sta da radim, to je jace od mene, vec nocima mastam o vama, mastam kako vam lizem vasu negovanu picku.Svaki put kad dodjete izmislim razlog zbog koga morate da se skinete, da bih vam video picku. Evo digao mi se kurac, cim sam bacio pogled na vasu lepoticu. Hu!

ONA:Pa doktore sta cekate,izlecite moju napacenu picku,dajte joj ono

sto odavno zeli,dajte joj kurcinu,dajte da vidim sta krijete u

pantalonama.

ON:Evo ,sad cu da se skinem,takooo,evo pogledajte ga,vidite kako se

digao,samo zbog vas.

ONA:Oooo,kako je veliki doktore,prosto se zapitam da li ce moja pickica

biti dovoljno velika da ga primi,mmm,ogroman je.Dajte mi da ga

popusim,da podmazem taj glavic pre nego sto mi razvali pickicu.

ON:Ahh,kako ga dobro pusite,aaah vasa socna usta napravljena su za moju

kurcinu,toooo

ONA:Mmmm,bas je ukusan,kako je samo tvrd i veliki auu,ispunio mi je cela

usta,sta cete tek uraditi sa mojom pickicom. Uh, jedva cekam da udjete u mene!

ON:Pa hajde da proverimo,picka ti je dovoljno vlazna i otvorena,kao

doktor to mogu da kazem.Hajde digni to tvoje dupe,manekenske noge,vreme je da primis moju kurcinu u tu tvoju glatku picku. Tako, jos malo se rasiri!

ONA:Hajde doktore,razvalite me,nemojte da zaboravite moje

sise,gledajte kako su nabubrele,kako su mi bradavice iskocile.Aaaaah,ogroman je,ah, ah, ah, prodires u mene,tooo,razvali me tvojom doktorskom kurcinom,ah-ah-ah(ispresecano dahtanje) jebite me,tooo,ah osecam ga da mi je stigao do grla,takooo,ne mogu da verujem koliki vam je kurac.Aaaaaa, totalno ste me popunili,gnjecite moje sise,ukrotite ih vidite kako lete na sve strane, odd voaseg zestokog nabijanja.

ON:Kako imas dobre sise,kako su jedre i tvrde, kako su im velike bradavice, ah, mmm, ogromne u odnosu na tvoju vitku figuru,mmm,lizem ti tvoje cokoladne bradavice. Mmmm, rasturicu te, mmmm.

ONA: Jebite me zguza,tako,hocu da me jebete kao vasu kucku,tooo,prcajte

me doco,znam da nikad niste prcali ovako dobar komad picke,kao sto sam

ja.Uh kako me nabijate na sebe,aaah,probijate me, aahh.

ON: Jebacu te,grebacu te,pizda ti materina manekenska,osetices ti sta je

kurcina,jebacu te k'o niko do sada,mmmm,tako si uska ali zeljna

kurcine.

ONA:Sta to radite doktore!? Ne u dupe,molim vas AAAHH,ubicete me,aahh

razbijate mi cmar,ahh jeste li normalni aaaa,nastavite ipak,hocu ga

svugde,aaaah,svrsavam,svrsavam,na picku,na dupe,vas kurac mi je stigao do

zeludca,AAHHHH napunite me!

ON:Evo ti moja sperma,pravo u picku,to ti je najbolji lek,evo ti moje

seme u tvoju obrijanu picketinu,u tvoju vaginu.

ONA:Ahhh,svrsila sam opet,aaaaaaaaaaaaa, tooooooooooooo, aaaaaaaaa,uh kako ste me dobro izjebali,nikad nisam imala takvu kurcinu u sebi,tako je tvrd i debeo.Moracu opet da dodjem da me prcate,moja picka se navikla na vaseg monstruma od kurca.

ON:Hvala gospodjice bilo mi je zadovoljstvo,dodjite opet na redovan

pregled.

ONA:Hocu doktore,dovidjenja(cuju se vrata)

ON: Sav sam mokar o dove pizdurine, ali kakva je jebacina bila, uh!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djkissy.piczo.com
Sponsored content





Erocke price Empty
PočaljiNaslov: Re: Erocke price   Erocke price Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Erocke price
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Svastara :: Ljubav, erotika, sex...-
Skoči na: